(STORAGE WARS CANADA 2: BETWEEN A BRAWK AND A HARD PLACE)A licitálók közt tetőpontjára hág a feszültség. Nemcsak az árverés izgalmai okoznak stresszt, de új üzleti vállalkozásaik is fontos döntésekre kényszerítik őket.
Májustól lesz elérhető a Direct One TV csatornán és a Direct Now appban valós eseményeken alapuló Az évszázad csalása, amelyet a többek közt César-díjjal elismert Xavier Giannoli alakított a vászonra, Vincent Lindon főszereplésével.