(SELLING BIG)Egy veterán, Ken Palson nyugalomba vonulása előtt eladja minden gépét. Sam Webber területi igazgató és csapata Ken udvarában rendezi meg a rendhagyó aukciót.
Májustól lesz elérhető a Direct One TV csatornán és a Direct Now appban valós eseményeken alapuló Az évszázad csalása, amelyet a többek közt César-díjjal elismert Xavier Giannoli alakított a vászonra, Vincent Lindon főszereplésével.