Apostol TV tv-műsor - 2024.03.30
TV ma
5 napos
TV most
Napi tv-műsor
03.30 00:00
Apostol TV Himnusz
Az Apostol TV himnusza, In nomine Jesu - Marco Frisina
03.30 00:04
Nagypénteki szertartások
Nagypénteki szertartás a Gazdagréti Szent Angyalok-templomban
03.30 02:00
Nagypénteki szertartások a Vatikánban
Közvetítés Rómából, Ferenc pápa szentmiséje Jézus szenvedésének emlékére
03.30 04:00
Imamaraton - Határok nélküli rózsafüzér
Harisszai Miasszonyunk - Libanon
Rózsafüzér imádság a világ Mária-kegyhelyeiről
Ima a megszentelt élet tagjaiért
03.30 05:00
Képújság
03.30 07:40
Belső Gerinctorna
Benvin Sebastian atya reggeli ébresztő tornája
03.30 07:50
Napköszöntő
Tariné Murányi Erika napköszöntő műsora a nap szentjéről, a naphoz köthető ünnepek és jeles személyek ismertetése
03.30 08:00
ÉLŐ
Reggeli dicséret
Imádságra hívás és Reggeli dicséret imádkozása a Gazdagréti Szent Angyalok-templomból
03.30 08:40
ÉLŐ
Fájdalmas rózsafüzér
Rózsafüzér a Gazdagréti Szent Angyalok-templomból
03.30 09:20
Húsvéti készülődés
Beszélgetés Borsos Mártával és Pongrácz Zoltánnal kézműves munkájukról és a húsvéti tojásfestésről
03.30 10:20
Aki rámutatott a Messiásra, Keresztelő Szent János küldetése...
Machaerus vára feltárása
Vörös Győző professzor előadása
03.30 12:00
Imamaraton - Határok nélküli rózsafüzér
Pompeji Rózsafüzér Királynéja - Olaszország
Rózsafüzér imádság a világ Mária-kegyhelyeiről
Ima az anyaszentegyházért
03.30 12:55
Hír és programajánló
Az Apostol Tv vallási hírei
03.30 13:10
Szentségimádás
Zenés szentségimádás a Gazdagréti Szent Angyalok-templomból
03.30 14:00
Igeforrás
Dr. Bábel Balázs kalocsa-kecskeméti érsek katekézise
03.30 15:00
Irgalmasság órája
Irgalmasság rőzsafüzére és elmélkedés Szent Faustina nővér naplójából
03.30 15:30
Napköszöntő
Tariné Murányi Erika napköszöntő műsora a nap szentjéről, a naphoz köthető ünnepek és jeles személyek ismertetése
03.30 15:40
Nagyböjti beszélgetés Barsi Balázs atyával
"Elszakadva Istentől, önmagunk mélységétől is elszakadtunk."
03.30 17:00
Pásztorok a Jó Pásztor földjén
Papi zarándoklat a Szentföldre Erdő Péter bíboros 70. születésnapjának évében
03.30 18:00
ÉLŐ
Húsvéti vigília ünneplése
Húsvéti vigília ünneplése a Gazdagréti Szent Angyalok-templomban
03.30 21:00
Mária áhítat
Mária áhítat olasz nyelven, magyar tolmáccsal
03.30 21:30
Húsvéti készülődés
Beszélgetés Borsos Mártával és Pongrácz Zoltánnal kézműves munkájukról és a húsvéti tojásfestésről
03.30 22:30
Befejező imaóra
03.30 22:45
Élet az egyházban
Válogatás az egyházmegyék műsoraiból
03.30 23:35
Képújság
Válasszon kedvenc csatornáiból!
Kedvenc csatornáim műsora
Nem ezek a kedvenc csatornáim
kategóriaszűrő zárása
Főbb tv csatornák
Film és sorozat csatornák
Ismeretterjesztő tv-k
Gyermek és ifjúsági tv-k
Sport tv-k
Zene tv-k
Hír tv-k
Helyi tv-k
Idegennyelvű tv-k
4K tv-k
Rádiók
Sportműsorok
Mai meccsek a tv-ben
Liverpool meccsek
Foci EB közvetítések
Kézilabda közvetítések
Tenisz élőben
Csapatsportok
Forma 1 közvetítések
Sorozatok
Induló sorozatok
Filmek
2024-es filmek
Vígjátékok
Romantikus filmek
Horror filmek
Gyermekműsorok
Szórakoztató műsorok
válasszon műsorkategória szűrést...
Napok
2024.05.13 (hétfő)
2024.05.14 (kedd)
2024.05.15 (szerda)
2024.05.16 (csütörtök)
2024.05.17 (péntek)
2024.05.18 (szombat)
2024.05.19 (vasárnap)
2024.05.20 (hétfő)
2024.05.21 (kedd)
2024.05.22 (szerda)
2024.05.23 (csütörtök)
2024.05.24 (péntek)
2024.05.25 (szombat)
2024.05.26 (vasárnap)
2024.05.27 (hétfő)
2024.05.28 (kedd)
2024.05.29 (szerda)
2024.05.30 (csütörtök)
2024.05.31 (péntek)
2024.06.01 (szombat)
2024.06.02 (vasárnap)
2024.06.03 (hétfő)
2024.06.04 (kedd)
2024.06.05 (szerda)
2024.06.06 (csütörtök)
2024.06.07 (péntek)
2024.06.08 (szombat)
2024.06.09 (vasárnap)
2024.06.10 (hétfő)
2024.06.11 (kedd)
2024.06.12 (szerda)
Főbb tv csatornák
Duna TV (HD)
Duna World (HD)
RTL (HD) (RTL Klub)
RTL KETTŐ (HD)
RTL HÁROM (HD)
RTL Gold
TV2 (HD)
TV2 Klub
Super TV2 (HD)
Prime (HD)
Cool (HD)
Viasat 3 (HD)
Viasat 6
Film és sorozat csatornák
AMC (HD)
AXN (HD)
Cinemax (HD)
Cinemax 2 (HD)
Comedy Central (HD)
Comedy Central Family
Direct One TV (HD)
Epic Drama (HD)
Film 4 (HD)
Film Café (HD)
Film Mánia (HD)
film+ (HD)
Filmbox
Filmbox Extra HD
Filmbox Family
Filmbox Premium
Filmbox Stars
Galaxy 4 (HD)
HBO (HD)
HBO 2 (HD)
HBO 3 (HD)
Izaura TV (HD)
Jocky TV
Magyar Mozi TV (HD)
Max 4
Mozi Klub
Mozi+ (HD)
Moziverzum (HD)
Paramount Network (HD)
Sorozat+
Sorozat Klub
Story 4 (HD)
TV2 Comedy
TV 4 (HD)
Viasat 2
Viasat Film (HD)
Gyermek és ifjúsági tv-k
Cartoon Network
Cartoonito
Disney Channel
Duck TV HD
Duck TV
JimJam
Kölyök Klub
M2 / Petőfi (HD)
Minimax
MTV European
MTV Hungary
Nickelodeon
Nicktoons (HD)
Nick Jr
TeenNick
TV2 Kids
Ismeretterjesztő tv-k
Animal Planet (HD)
Apostol TV
ATV Spirit (HD)
BBC Earth (HD)
D1 Televízió
Da Vinci (HD)
Discovery Channel (HD)
EWTN / Bonum TV (HD)
E! Entertainment (HD)
FEM3
Food Network (HD)
Hatoscsatorna
Heti TV
HGTV (HD)
History (HD)
ID (HD)
Life TV (HD)
Love Nature (HD / 4K)
M3 (online)
M5 (HD)
National Geographic (HD)
National Geographic Wild (HD)
Ozone TV (HD)
PAX TV
RTL Otthon
Spektrum (HD)
Spektrum Home (HD)
TLC (HD)
Travel Channel (HD)
Travel XP (HD)
Travel XP 4K
TV Paprika (HD)
TV2 Séf
Viasat Explore (HD)
Viasat History (HD)
Viasat Nature (HD)
Sport tv-k
Arena4 (HD)
Auto Motor Sport (HD)
Eurosport 1 (HD)
Eurosport 2 (HD)
Eurosport 4K
Extreme Sports Channel
Fishing & Hunting Channel (HD)
Fit HD
M4 Sport (HD)
M4 Sport+ (HD)
Match4 (HD)
Spíler1 TV (HD)
Spíler2 TV (HD)
Sport 1 (HD)
Sport 2 (HD)
Zene tv-k
360 TuneBox
Stingray Classica HD
Stingray C Music
club MTV
Dikh TV (HD)
Stingray iConcerts HD
Jazz TV (HD)
Mezzo
Mezzo Live HD
Muzsika TV
MTV Live HD
MTV Hits
MTV 00s
MTV 80s
MTV 90s
Sláger TV (HD)
Total Dance TV (HD)
Trace Urban (HD)
Zenebutik TV
Hír tv-k
ATV (HD)
Euronews (HD)
Hír TV (HD)
M1 (HD)
Helyi tv-k
7.TV
Balaton TV
Debrecen TV
Első Kerület TV
Erdély TV
Fehérvár TV
Hegyvidék TV
Kapos TV
Kölcsey TV
Pannon TV (Vajdaság)
Szeged TV
TV Eger
Újbuda TV
Vásárhelyi Televízió
Zalaegerszegi TV
Idegennyelvű tv-k
Baby TV
BBC World News
CNBC
CNN
Docubox HD
English Club TV
Fashion TV
Fashion TV HD
Fightbox HD
Filmbox Arthouse
Funbox UltraHD 4K
Gametoon HD
Nautical Channel (HD)
Nickelodeon HD
TV1000 Russian Kino
Sky News
Trace Sport Stars HD
4K tv-k
Eurosport 4K
Funbox UltraHD 4K
Love Nature (HD / 4K)
Travel XP 4K
Rádiók
Kossuth Rádió
Petőfi Rádió
Bartók Rádió
Nemzetiségi Adások
Dankó Rádió
Szakcsi Rádió
Duna World Rádió
Magyar Katolikus Rádió
Streaming szolgáltatások
HBO Max
Netflix Original
Disney+ kiemelt
SkyShowtime kiemelt
NET4+ Sport
Egyebek
Beállítások
Adatvédelem
Az oldal webes változata
Impresszum