(AUCTION HUNTERS - HIGH FLYING TON)Menőségek maratonjaEgy kocka vásárló teszi próbára Ton és Allen türelmét egy nagy venturai árverésen. A fiúk megtalálják egy hőlégballon kosarát és égőfejét és egy 19. századi német egylövetű puskát.
Májustól lesz elérhető a Direct One TV csatornán és a Direct Now appban valós eseményeken alapuló Az évszázad csalása, amelyet a többek közt César-díjjal elismert Xavier Giannoli alakított a vászonra, Vincent Lindon főszereplésével.